Prawdopodobnie w każdej branży obok zmieniających się trendów ze spokojem mędrca żyje klasyka, która ma to do siebie, że pasuje do wszystkiego i bardzo dobrze się prezentuje. Nikt nie powie, że jest niemodna, bo ona nie musi być modna, jest ponadczasowym, sprawdzonym rozwiązaniem, na które zawsze można liczyć bez względu na wszystko. W branży wnętrzarskiej jest kilka sprawdzonych klasyków, które nigdy nie zawodzą, jednym z nich są klasyczne drzwi. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że są takie modele i wykończenia, które sprawdzą się niemal w każdym wnętrzu i nie będą ingerować w styl i charakter otoczenia.
- DRZWI PEŁNE BIAŁE
Mówi się, że biały pasuje do wszystkiego, nawet do czarnego. I rzeczywiście tak jest. Biały jest bezpiecznym wyborem i zawsze dobrym rozwiązaniem. Do tego gładka faktura nie będzie wyróżniać się na tle innych rzeczy, stanie się tłem, przy którym pozostałe elementy wyposażenia wnętrz będą zawsze dobrze wyglądać.
- DRZWI BIAŁE Z PŁYCINĄ
Niektórzy twierdzą, że to drzwi rodem z epoki PRL, natomiast w rzeczywistości różnią się od nich wykonaniem i designem, który, mimo że prosty, jest wysmakowany i funkcjonalny. Nie ma w nim nic zbędnego. Zagłębiona płycina urozmaica prostą formę i nadaje charakteru, dzięki czemu drzwi nie stanowią jednolitej płaszczyzny.
- DRZWI W KOLORZE DĘBOWYM
W ostatnich miesiącach obserwujemy powrót dębu polskiego, znowu zaczyna się podobać, znowu występuje w wielu projektach. Naturalność i neutralność tego wykończenia to wielkie zalety, które docenia coraz więcej osób. Niektórzy widzą w nim charakter PRL-u, ale nie oszukujemy się, to nie jest ta jakość, wykonanie i design. Dodatkowo dąb to drzewo, które dobrze czuje się w polskim klimacie, więc dobrze spisuje się jako element wykończenia.
- DRZWI Z DUŻYM PRZESZKLENIEM
Prosta forma – dwa boczne, wąskie ramiaki i między nimi szkło także sprawdzą się w wielu wnętrzach. Mała ilość materiału sprawia, że bez względu na kolor drzwi nie będą wyraźnie zaznaczonym elementem, a duża powierzchnia szkła nada lekkości i naturalności.